درباره آرین سلیمانی بیشتر بدانید

نویسنده، مربی و سخنران در حوزه‌ی برندسازی شخصی

برندسازی شخصی، یعنی همان راه اصولی دستیابی به شهرت و محبوبیت در حوزه‌ای از تخصص‌ها و تجربیات. من و شما هم می‌توانیم در همان‌ چیزی که هستیم، بهترین و سرشناس‌ترین باشیم…

-آرین سلیمانی-

از زبان آرین سلیمانی بشنوید

سلام من آرین سلیمانی هستم، سخنران، مربی و نویسنده در حوزه برندسازی شخصی. من شیفته روش‌ها و راهکارهای عملی برای دستیابی به یک برند شخصی قوی هستم. از مهارت‌های عمومی مانند فنون سخنرانی گرفته، تا انتشار کتاب و مدیریت صحیح شبکه‌های اجتماعی و ده‌ها روش اثرگذار دیگر. از طرفی تفاوتی در میان برندسازی شخصی و برندسازی سازمانی می‌بینم. آن‌هم آنقدر تفاوت عمیقی که می‌دانم یک مشاور حوزه برندسازی، برای اینکه بتواند «اشخاص» را تبدیل به یک برند کند و عملاً وارد حوزه‌ی برندسازی شخصی شود، باید مجدداً سالها تحصیل کند، کتاب‌های دیگری بخواند، به موضوعات جدیدی بیاندیشد و همه‌چیز را از ابتدا مرور کند.

موضوع برندسازی شخصی، یک انسان جاندار است! و نه یک سنگ!! انسان جاندار، هم‌اکنون نیز دارای هویت و شخصیت است و نمی‌توان به یکباره او را تغییر داد. انسان به هیچ عنوان شبیه به یک محصول تجاری و یا یک کمپانی غذایی نیست. برای همین است که در برندسازی شخصی، صحبت از بهبود است، و نه از این رو به آن رو شدن!

حقیقت این است که نمی‌توان هویت انسانی را از نو ساخت. بلکه باید آنرا بهبود بخشید و سپس به آن معنایی داد. آنهم معنایی ارزشمند که برای دیگران خوشایند باشد. آنها را وسوسه کند تا داستان و روایت‌ کسی را دنبال کنند، شاهد موفقیت‌هایش باشند و در نهایت به او اعتماد کنند. اعتمادی واقع‌گرایانه از روی شناخت…

این را هم باید اضافه کنم که همه ما دارای برند شخصی هستیم؛ چه بخواهیم، چه نخواهیم… چه از این موضوع مطلع باشیم یا نه، همه‌ما دارای هویتی در ذهن اطرافیانمان هستیم. گذشته را نمی‌توان پاک کرد، هویت یک انسان را نمی‌توان از نو ساخت، اما همانطور که می‌توان مجسمه را از قبل در سنگ‌های نتراشیده مشاهده کرد، در وجود هریک از ما نیز می‌توان نظاره‌گر یک برند شخصی قوی اما هنوز به بلوغ نرسیده بود. فقط باید شروع کرد و اینجا جاییست برای شروع برندسازی شخصی…

پیدا کردن مسیر صحیح

دوست دارید با تیم آرین سلیمانی بیشتر آشنا بشید؟!

آرین سلیمانی

آرین سلیمانی

این هم آرین سلیمانی،مربی برندسازی شخصی که باد به او رحم نکرده و در این عکس موهایش را پریشان کرده!
مهم این است که خودش هیچ‌وقت پریشان نیست و سرشار از انرژی عاشق حوزه‌ی فعالیتش است.

آرتا اعظمی

آرتا اعظمی

این روزها سخت است یک همکار اینچنینی پیدا کنی.
آرتا اعظمی یک دست به قلم فوق‌العاده است. اما او فقط در زمینه‌ی محتوا فعالیت نمی‌کند. او یک همفکر و هم‌تیمی عالی است، علاوه بر اینکه منش و اخلاق فوق‌العاده‌ای دارد.

عهدیه سلیمانی آی بهتر

عهدیه قائمی

عهدیه قائمی، یک هم‌تیمی نمونه که ما در هنگام فشار کاری از او کمک می‌گیریم. وقت‌هایی که سمینار و کارگاه‌های پرمخاطبی برگزار می‌کنیم، حتماً او را خواهید دید و در بسیاری اوقات پاسخگوی شماست.

سینا افتخاری آی بهتر

سینا افتخاری

سینا تحصیل‌کرده کشور انگلیس است. او به شدت به سلامت خود اهمیت می‌دهد و در این زمینه دانش به روزی دارد. او به برندهای شخصی می‌آموزد که چطور از ذهن، جسم و روح سالم خود به تقویت برند شخصی خود کمک کنند. او واقعاً یک‌پا دانشمند است!