سینرژی چیست؟ و برای چیست؟

 In نوشته‌های عمومی
سینرژی چیست؟ و برای چیست؟Reviewed by آرین سلیمانی on Dec 7Rating:

سینرژی، نیرویی فوق‌العاده

سینرژی یا هم‌افزایی یک نیروی فوق‌العادست. اینکه شما به نتیجه‌ای بیش از تلاشتان دست پیدا کنید! تعجب کردید؟ شاید برایتان جالب باشد که تمام کشورهای پیشرفته دنیا بدون سینرژی قدمی از قدم نمی‌توانند بردارند و بهتر است بگوئیم همه چیز را از سینرژی دارند.

سینرژی چیست؟

بهتر است سینرژی را با یک مثال برایتان توضیح دهم. فرض کنید شما آشپز خوبی هستید و غذاهایی فوق‌العاده می‌پزید. اما تابحال فکرش را هم نکرده‌اید که غذاهایتان را بفروشید. یکی دیگر از دوستانتان به شدت عاشق این است که خدمات تهیه غذا ارائه دهد. اما آشپزی خوبی ندارد و حسابی ناامید شده.

او وقتی با شما روبرو می‌شود پیشنهاد می‌کند که شما غذا بپزید و او آنها را به فروش برساند. فرض کنید غذاها به فروش رفت و هر کدام از شما مبلغ ۲۰۰ هزار تومان بدست آوردید. آیا شما به تنهایی می‌توانستید غذاهایتان را بفروشید؟ آیا او به تنهایی می‌توانست چنین کاری کند؟ قطعاً خیر. در اینجا شما با سینرژی یا هم‌افزایی این کار را انجام داده‌اید. از توانایی‌ها و امکانات یکدیگر برای رسیدن به نتیجه‌ای جدید و بزرگتر استفاده کرده‌اید و به اصطلاح سینرژی ایجاد کرده‌اید.

این سینرژی است

اگر بخواهم خلاصه به شما بگویم، سینرژی یا هم‌افزایی وقتی پیش می‌آید که چند نفر از امکانات و توانایی‌های یکدیگر در راستای دستیابی به هدفی مشترک بهره ببرند و به نتیجه‌ای دست پیدا کنند که قبل از آن، هیچ کدام از آنها به تنهایی نمی‌توانستند به آن دست پیدا کنند. سینرژی واقعاً فوق‌العادست و من در مطالب دیگر سایت نیز برایتان حسابی در این مورد توضیح داده ام.

هم افزایی چیست؟

سوال این است. تفاوت بین سینرژی و هم افزایی چیست؟ جواب: هیچ چیز! این دو یک مفهوم در قالب دو کلمه متفاوت هستند و شما می‌توانید هرکدام را به کار ببرید. سینرژی کلمه‌ای غیر فارسی است و هم‌افزایی بومی شده همین عبارت است. در ادامه شما را با مطالب خوب دیگری در مورد سینرژی آشنا خواهم کرد که توصیه می‌کنم حتماً آنها را مطالعه کنید. شاید خوب باشد برایتان بگویم که خوانندگان زیادی به مطالعه همین مطالب به دستاوردهای فوق‌العاده ای رسید‌ه‌اند.

تضمین موفقیت

پیشنهاد مدرسه نوابغ: چگونه سینرژی پدید آوریم؟

در این مطلب، با سه عامل اصلی تولید سینرژی و هم‌افزایی آشنا خواهید شد. پیشنهاد می‌کنم از دست ندهید.

تضمین موفقیتپیشنهاد مدرسه نوابغ: کار تیمی برای سینرژی و هم‌افزایی

درباره کار تیمی چه‌می‌دانید؟ با اصول اصلی آن آشنایی دارید؟ شما باید اصولی را بیاموزید که بتوانید با هم‌تیمی‌هایتان به سینرژی و هم‌افزایی دست پیدا کنید.

تضمین موفقیتپیشنهاد مدرسه نوابغ: سینرژی چیست؟ هم‌افزایی چیست؟

به صورتی دقیق‌تر و با مثال‌های بیشتر با سینرژی و هم‌افزایی آشنا شوید. مطالعه این مطلب را برای تکمیل دانش شما در زمینه سینرژی حتماً توصیه می‌کنم.

همین حالا با دوستانتان به اشتراک بذارید
Recommended Posts

Leave a Comment